Blastman Robotics dünya genelinde bir satış ağına sahiptir. Aşağıda, ülkenizdeki yetkili satıcımızı bulabilirsiniz. Çevrimiçi iletişim forumunu kullanarak bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

Blastman Robotics Ltd, Finland

Kaarnatie 40
FI-90530 Oulu
FINLAND

Tel. +358 20 7418 140
Fax +358 20 7418 141
E-mail: info@nullblastman.com

Almanya

Risto Pramila
Tel. + 358 207 418144
Fax +358 207 418141
risto.pramila@blastman.fi

Amerika Birleşik Devletleri

Blastman Robotics, North America
316 Maxwell Road, Suite 600
Alpharetta, GA 30009
USA

Tel. +1 770 846 7455
nasales@blastman.com


Avustralya

Airblast Australia (Perth office)
Unit 5, 16-18 Kewdale Rd,
Kewdale, WA, 6105

Tel: +61 (08) 9451 4600
Fax: +61 (08) 9451 4966
sales@airblastwa.com.au

Büyük Britanya

Mika Niemi
Tel. +358 50 4860 349
Fax +358 207 418141
mika.niemi@blastman.fi





Çek

PKIT Praha s.r.o.
U Hřiště 245
CZ - 251 01 Světice u Říčan
Czech Republic

Mr. Petr Kunert
Tel. +420 775 011 320
kunert@pkit.cz

Çin

Yang Zhilin
Mob. +86 13810735066
Mob. +358 40 7598917
yang.zhilin@blastman.fi

Fransa

MTE Consult SAS
91 Rue Hippolyte Kahn
69100 Villeurbanne
FRANCE

Mr. Jean-Pierre Morand
Tel. +33 4 7884 6334
Mob. +33 6 8548 9438
jmorand@euroconseil.com

Hindistan

Cytech Associates
L-18, Kailash Colony
New Delhi - 110048
INDIA

Mr. Sunil Bhambhani
Mob. +91 9810049557
cytechassociates@gmail.com

Hollanda

Airblast B.V. - Headquarters
P.O. Box 1075
1700 BB Heerhugowaard

Tel.: + 31 72 5718002
Fax: + 31 72 5714340
info@airblast.com
___

Holland Mineraal BV
Tielstraat 39008
7418 CS Deventer
NETHERLANDS

Mr. Rudolf de Jager
Tel. +31 570 621161
Fax +31 570 634336
info@hollandmineraal.nl

İspanya

mpa.es
Poligono Industrial Famades, C/ Energia 2
08940 - CORNELLÁ DE LLOBREGAT
Barcelona
SPAIN

Mr. Agustin García Roncero
Tel. + 34 933 778255
Fax + 34 933 770573
agustin@mpa.es
___

CELPAP EQUIPOS S.L.
C/Amposta, 14 plta baja, local 2
08173 - Sant Cugat del Valles
SPAIN

Ms. Karine Endsjö
Tel: + 34 93 415 1875
Fax: + 34 93 237 0381
celpap@celpap.com

İsveç

Bo Ehlin AB
Smedgatan 7
Po Box 10
57621 Sävsjö
SWEDEN

Mr. Bo Ehlin
Tel. +46 382 61381
Fax +46 382 67042
bo@anticorr.se

İtalya

Solving Italia S.r.l.
Via alle Zappe, 13
I-28040 Lesa (NO)
ITALY

Mr. Markku Mertanen
Tel. +39 0322 76576
solving@solvingitalia.com

Macaristan

PKIT Praha s.r.o.
U Hřiště 245
CZ - 251 01 Světice u Říčan
Czech Republic

Mr. Petr Kunert
Tel. +420 775 011 320
kunert@pkit.cz

Meksika

Nina Jaakkola
Region Latin America

Tel. +521 55 1406 7550
nina@mexicomarketexperts.com

Norveç

Risto Pramila
Tel. + 358 207 418144
Fax +358 207 418141
risto.pramila@blastman.fi

Polonya

LTT Transfer Technologii Sp. z o.o.
ul. Krakowiakow 103
PL-02-225 Warszawa
POLAND

Mr. Zbigniew Lewinski
Tel. + 48 22 8686137
Mob. + 48 601 291795
Fax + 48 22 8465956
info@ltt.pl

Rusya

Viktor Poutiainen
Tel. + 7 931 27 97 412
Mob. +358 44 237 2560
viktor.poutiainen@blastman.fi

Maria Tiiro
Mob. +358 40 245636
Fax +358 207 418141
maria.tiiro@blastman.fi

Slovak

PKIT Praha s.r.o.
U Hřiště 245
CZ - 251 01 Světice u Říčan
Czech Republic

Mr. Petr Kunert
Tel. +420 775 011 320
kunert@pkit.cz

Suudi Arabistan

Airblast Saudi Trading & Industrial Est.
P.O. Box 30476
Al-Khobar 31952

Tel.: + 966 13 8473178
Fax: + 966 13 8471430
info@airblast.com.sa

Türkiye

Güçlü Makine LTD
Cevizlidere mah. 1243Sk. Taşpınar İş Merkezi No:2/10 Balgat, Ankara
TURKEY

Mr. Kemaleddin Güven
Tel. +90 (312) 4728940
Fax +90 (312) 4728944
guclu@guclultd.com